СпортВИЖ ВСИЧКИ

Дебютант прати Ювентус на четвъртфинал за Купата в продълженията

14 януари 2021 | 14:03

Снимка: juventus.com

Торино. Ювентус стигна много трудно до четвъртфиналите на турнира за Купата на Италия. Шампионите на страната победиха с 3:2 след продължения гостуващия Дженоа, а герой за домакините стана дебютантът Хамза Рафиня.

Националът на Тунис записа първите си игрови минути, появявайки се 13 преди края на редовното време като резерва, а в 104-ата отбеляза гола на победата за Ювентус.

Двамата треньори направиха куп промени в стартовите си състави, като този на домакините Андреа Пирло даде почивка на почти всичките си титуляри, включително и на суперзвездата Кристиано Роналдо, който се появи чак в 88-ата минута.

На четвъртфиналите Ювентус ще срещне победителя от мача между СПАЛ и Сасуоло, които играят тази вечер от 18:30 часа.