СпортВИЖ ВСИЧКИ

Лацио победи като гост Кротоне с 2:0

21 ноември 2020 | 18:29

Снимка: АФП

Кротоне. Лацио постигна победа с 2:0 при визитата си над Кротоне в среща от 8-ия кръг на Серия "А", която се игра на стадион "Ецио Скида".

Срещата бе под голяма въпросителна заради поройния дъжд, който се изля в Кротоне, но според делегата и съдиите състоянието на терена е било задоволително за игра.

Чиро Имобиле откри резултата за "римските орли" в 21-ата минута, а в 58-ата минута Кореа удвои за гостите и оформи крайния резултат.

След този мач Лацио е пети с 14 точки, а Кротоне последен с 2 точки актив.

От От 19:00 часа Специя, който отново ще бъде без българският нападател Андрей Гълъбинов ще посрещне Аталанта, който този сезон е много по-колеблив в представянето си спрямо миналата година, като бергамаските ще мислят и за предстоящото си гостуване на Ливърпул в Англия през седмицата.

Късният мач противопоставя шампиона Ювентус и Каляри, като изненадващо или не след седем кръга двата отбора са с равни точки в класирането - по 10.